Αποτελέσματα

Διοργανώσεις

Δευτέρα, 15 Ιουλίου 2019

  MLS, Β. ΑμερικήΑποτέλεσμα
12:30 πμRed Bulls Νέας Υόρκης - Νιου Γιορκ Σίτι FC2:1 (1:1)
12:30 πμRed Bulls Νέας Υόρκης - Νιου Γιορκ Σίτι FC2:1 (1:1)
  Supercopa MX, ΜεξικόΑποτέλεσμα
12:00 πμΚρουζ Αζούλ - Νεκάξα4:0 (2:0)
12:00 πμΚρουζ Αζούλ - Νεκάξα4:0 (2:0)
  USL Λιγκ 2, Β. ΑμερικήΑποτέλεσμα
1:00 πμΌσιαν Σίτι Νορθίστερνς - Λονγκ Άιλαντ Ραφ Ράιντερς3:3 (3:2)
1:00 πμΡέντινγκ Γιουνάιτεντ - Λέι Βάλεϊ Γιουνάιτεντ5:0 (3:0)
1:00 πμΌσιαν Σίτι Νορθίστερνς - Λονγκ Άιλαντ Ραφ Ράιντερς3:3 (3:2)
1:00 πμΡέντινγκ Γιουνάιτεντ - Λέι Βάλεϊ Γιουνάιτεντ5:0 (3:0)
  Κλαουσούρα, ΒολιβίαΑποτέλεσμα
1:30 πμΜπλούμινγκ - Δε Στρόνγκεστ1:0 (1:0)
1:30 πμΜπλούμινγκ - Δε Στρόνγκεστ1:0 (1:0)
  Κόπα Τσίλε, ΧιλήΑποτέλεσμα
2:00 πμΚόλο Κόλο - Μπαρνετσέα3:0 (1:0)
  Κύπελλο Χιλής, ΧιλήΑποτέλεσμα
2:00 πμΚόλο Κόλο - Μπαρνετσέα3:0 (1:0)
  Πριμέρα Α, ΕκουαδόρΑποτέλεσμα
1:30 πμΓουαγιακίλ Σίτι - Ντελφίν1:3 (0:1)
1:30 πμΓουαγιακίλ Σίτι - Ντελφίν1:3 (0:1)
  Πριμέρα Α, ΚολομβίαΑποτέλεσμα
12:00 πμΜιγιονάριος - Ενβιγάδο1:2 (1:2)
12:00 πμΜιγιονάριος - Ενβιγάδο1:2 (1:2)
12:30 πμΑμέρικα ντε Κάλι - Αλιάνσα Πετρολέρα2:1 (1:0)
12:30 πμΑμέρικα ντε Κάλι - Αλιάνσα Πετρολέρα2:1 (1:0)
  Σέριε C, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
12:00 πμΑτλέτικο Ακρεάνο - Μπόα EC MG0:0 (0:0)
  Σέριε Α, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
12:00 πμΣαπεκοένσε - Ατλέτικο Μινέιρο1:2 (1:0)
12:00 πμΣαπεκοένσε - Ατλέτικο Μινέιρο1:2 (1:0)
  Σέριε Γ, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
12:00 πμΑτλέτικο Ακρεάνο - Μπόα EC MG0:0 (0:0)
  Φιλικά Συλλόγων, ΚόσμοςΑποτέλεσμα
12:00 πμCD San Francisco - Ansnan Hallelujah FC0:0 (0:0)
12:00 πμCD San Francisco - Ansnan Hallelujah FC0:0 (0:0)

Κυριακή, 14 Ιουλίου 2019

  1. Liga, ΤσεχίαΑποτέλεσμα
4:30 μμΜλάντα Μπόλεσλαβ - Κάρβινα1:0 (0:0)
4:30 μμΤσέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Οπάβα0:1 (0:1)
7:00 μμΣπάρτα Πράγας - Σλοβάτσκο0:2 (0:2)
  1. SNL, Σλοβενία Αποτέλεσμα
5:45 μμΜπράβο Πούμπλικουμ - Ολύμπια Λιουμπλιάνα0:2 (0:1)
7:00 μμΤσέλιε - Μούρα2:2 (0:2)
9:00 μμΝτομζάλε - Ρούνταρ2:2 (1:1)
  1. Λίγκα, ΤσεχίαΑποτέλεσμα
4:30 μμΜλάντα Μπόλεσλαβ - Κάρβινα1:0 (0:0)
4:30 μμΤσέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Οπάβα0:1 (0:1)
7:00 μμΣπάρτα Πράγας - Σλοβάτσκο0:2 (0:2)
  1.SNL, Σλοβενία Αποτέλεσμα
5:45 μμΜπράβο Πούμπλικουμ - Ολύμπια Λιουμπλιάνα0:2 (0:1)
7:00 μμΤσέλιε - Μούρα2:2 (0:2)
9:00 μμΝτομζάλε - Ρούνταρ2:2 (1:1)
  2η Κατηγορία Avd 1, ΝορβηγίαΑποτέλεσμα
2:00 μμΜπιάσεν - Βιντάρ2:2 (1:1)
6:00 μμΜπρίνε - Στιόρνταλς Μπλινκ1:1 (1:1)
  3. Ντέιλντ, ΙσλανδίαΑποτέλεσμα
4:00 μμΡέινιρ Σ. - KV Βεστουρμπάερ2:2 (1:1)
4:00 μμΑλφτάνες - Σκάλαγκριμουρ4:0 (1:0)
4:00 μμΚόρντρενγκιρ - KH Χιλνταρέντι3:1 (2:0)
4:00 μμΒάενγκιρ Τζούπιτερς - Χούγκιν/Χότουρ1:1 (1:0)
4:00 μμΡέινιρ Σ. - KV Βεστουρμπάερ2:2 (1:1)
4:00 μμΑλφτάνες - Σκάλαγκριμουρ4:0 (1:0)
4:00 μμΚόρντρενγκιρ - KH Χιλνταρέντι3:1 (2:0)
4:00 μμΒάενγκιρ Τζούπιτερς - Χούγκιν/Χότουρ1:1 (1:0)
6:00 μμFjardabyggd - Αουγκναμπλίκ2:0 (2:0)
6:00 μμFjardabyggd - Αουγκναμπλίκ2:0 (2:0)
  3. Ντιβίζιον Avd 2, ΝορβηγίαΑποτέλεσμα
6:00 μμΤόνσμπεργκ - Γκρέι3:0 (2:0)
6:00 μμΧάλσεν - Ορν Χόρτεν2:4 (1:4)
6:00 μμΟύλερν - Λιν Τοπφότμπαλ6:3 (3:2)
6:00 μμΡέντι - Φόλο1:2 (1:1)
  3rd Division Avd 1, ΝορβηγίαΑποτέλεσμα
6:00 μμΝόρντστραντ - Λόρενσκογκ0:1 (0:0)
  3η Κατηγορία Avd. 1, ΝορβηγίαΑποτέλεσμα
6:00 μμΝόρντστραντ - Λόρενσκογκ0:1 (0:0)
  3η Κατηγορία Avd. 2, ΝορβηγίαΑποτέλεσμα
6:00 μμΤόνσμπεργκ - Γκρέι3:0 (2:0)
6:00 μμΧάλσεν - Ορν Χόρτεν2:4 (1:4)
6:00 μμΡέντι - Φόλο1:2 (1:1)
6:00 μμΟύλερν - Λιν Τοπφότμπαλ6:3 (3:2)
  Bayernliga Nord, ΓερμανίαΑποτέλεσμα
4:00 μμΒικτόρια Καλ - TSV Άμπτσβιντ1:2 (1:1)
  Brisbane Premier League, ΑυστραλίαΑποτέλεσμα
9:00 πμΚαμπουλτούρε - Γιουνιβέρσιτι οφ Κουίνσλαντ3:2 (2:2)
  China League One, ΚίναΑποτέλεσμα
9:30 πμΤσανγκτσούν Γιατάι - Γκουιτσόου Τσιτσένγκ2:1 (0:0)
9:30 πμΝέι Μόνγκολ Τσόνγκιου - Σιτζιατσουάνγκ Έβερ Μπράιτ2:0 (1:0)
9:30 πμΤσανγκτσούν Γιατάι - Γκουιτσόου Τσιτσένγκ2:1 (0:0)
11:30 πμΣιντσιάνγκ Τιανσάν - Μεϊτζόου Χάκα2:0 (2:0)
11:30 πμΣιντσιάνγκ Τιανσάν - Μεϊτζόου Χάκα2:0 (2:0)
1:30 μμΛιαολίγνκ Χονγκιούν - Νάντονγκ Ζιγιούν3:2 (1:0)
1:30 μμΜπεϊτζινγκ Σπορτ Γιουνιβέρσιτι - Κουανγκτούνγκ Σάουθερν Τάιγκερς5:0 (4:0)
1:30 μμΜπεϊτζινγκ Σπορτ Γιουνιβέρσιτι - Κουανγκτούνγκ Σάουθερν Τάιγκερς5:0 (4:0)
1:30 μμΛιαολίγνκ Χονγκιούν - Νάντονγκ Ζιγιούν3:2 (1:0)
1:35 μμΣιτσουάν Λόνγκφορ - Σαγκάη Σενζίν1:1 (0:1)
1:35 μμΣιτσουάν Λόνγκφορ - Σαγκάη Σενζίν1:1 (0:1)
  China League Two, ΚίναΑποτέλεσμα
1:30 μμΤαϊζού Γουάντα - Σάνξι Ξιντού4:0 (3:0)
1:30 μμΤαϊζού Γουάντα - Σάνξι Ξιντού4:0 (3:0)
  C-League, ΚαμπόντιαΑποτέλεσμα
10:30 πμΜποέουνγκ Κετ - Electricite Du Cambodge4:0 (2:0)
10:30 πμΜποέουνγκ Κετ - Electricite Du Cambodge4:0 (2:0)
  Copa Centroamericana, ΑμερικήΑποτέλεσμα
2:00 πμΑλιάνσα ΦΚ (ESA) - Ρεάλ Εσπάνια (ΗΟΝ)1:2 (0:1)
7:00 μμComunicaciones (GUA) - Ολίμπια (HON)3:0 (1:0)
  Division Intermedia, ΠαραγουάηΑποτέλεσμα
4:00 μμΧενεράλ Καμπαγέρο - 2 de Mayo1:0 (1:0)
4:00 μμ12 de Octubre SD - Κλουμπ Φουλγκένσιο Γέγκρος1:1 (0:0)
4:00 μμΧενεράλ Καμπαγέρο - 2 de Mayo1:0 (1:0)
4:00 μμ12 de Octubre SD - Κλουμπ Φουλγκένσιο Γέγκρος1:1 (0:0)
9:00 μμΝτεπορτίβο Κααγκουάζου - Ρούμπιο Νου1:2 (0:1)
9:00 μμΙντεπεντιέντε FBC - Σπορτίβο Τρινιντένσε1:1
9:00 μμΡεζιστένσια - Οβετένσε4:3 (3:0)
9:00 μμΣπορτίβο Ιτένο - Γκουαϊρένα1:1
9:00 μμΡεζιστένσια - Οβετένσε4:3 (3:0)
9:00 μμΝτεπορτίβο Κααγκουάζου - Ρούμπιο Νου1:2 (0:1)
  Eliteserien - Livebet, ΝορβηγίαΑποτέλεσμα
6:00 μμΧάουγκεσουντ - Τρόμσο5:1 (3:1)
6:00 μμΜιοντάλεν - Οντ Γκρένλαντ2:0 (0:0)
8:00 μμΛίλεστρομ - Στρομσγκότσετ2:1 (2:0)
  First Professional Football League, ΒουλγαρίαΑποτέλεσμα
5:45 μμΣλάβια Σόφιας - Βιτόσα Μπιστρίτσα3:2 (1:2)
8:00 μμΤσέρνο Μόρε Βάρνα - Λοκομοτίβ Πλόβντιβ3:1 (1:1)
  J 3 League, ΙαπωνίαΑποτέλεσμα
6:00 πμΒανράουρε Χατσινόχε - Καματαμάρε Σανούκι5:1 (4:1)
8:00 πμΑζούλ Κλάρο Νουμάτζου - Θεσπακουσάτσου Γκούνμα1:1 (1:1)
8:00 πμΦουκουσίμα Γιουνάιτεντ - Γκάμπα Οσάκα (23)2:1 (1:1)
10:00 πμΝαγκάνο Παρσέιρο - Γκαϊνάρε Τοτόρι0:1 (0:1)
10:00 πμYSCC - Μπλάουμπλιτζ Ακίτα1:2 (0:1)
11:00 πμΣερέζο Οσάκα (U23) - Γκιραβάνζ Κιτακιούσου2:1 (0:1)
12:00 μμΡοάσο Κουμαμότο - Καταλέρ Toγιάμα2:1 (0:0)
  J2-Λιγκ, ΙαπωνίαΑποτέλεσμα
12:00 μμZβάιγκεν Καναζάβα - Τόκιο Βέρντι1:1 (0:0)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Forzaτο Cashout!

Παίξε νόμιμα όπου βρεθείς!

Οι μεγάλοι αγώνες ζωντανά!

Ημερολόγιο Live

Live στοίχημα, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες την εβδομάδα!

Δες τις αγορές!

Η ElectraWorks Limited, πάροχος του παρόντος ιστοτόπου, έχει αδειοδοτηθεί από την κυβέρνηση του Γιβραλτάρ και ρυθμίζεται από τον Επίτροπο Τυχερών Παιγνίων του Γιβραλτάρ σύμφωνα με τον νόμο περί τυχερών παιγνίων του 2005.

Στην ElectraWorks Limited έχει χορηγηθεί μία άδεια σταθερών αποδόσεων (αρ. αδείας: RGL No. 051) και μία άδεια καζίνο (αρ. αδείας: RGL N0. 50) για τη λειτουργία απομακρυσμένων τυχερών παιγνίων.