Αποτελέσματα

Διοργανώσεις

Πέμπτη, 20 Σεπτεμβρίου 2018

  Brasileiro Feminino, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
12:30 πμSC Κορίνθιανς Παουλίστα - Πόντε Πρέτα2:0 (1:0)
12:30 πμSC Κορίνθιανς Παουλίστα - Πόντε Πρέτα2:0 (1:0)
  Campeonato de reserva de Primera B, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
3:00 μμΤσακαρίτα Τζούνιορς (Reserves) - Temperley (Reserves)Αναβλήθηκε
  Copa Santa Catarina, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
1:10 πμΚλούμπε Ατλέτικο Μετροπολιτάνο - Hercilio Luz Futebol Clube2:3 (0:1)
1:10 πμΚλούμπε Ατλέτικο Μετροπολιτάνο - Hercilio Luz Futebol Clube2:3 (0:1)
  USL Pro, Β. ΑμερικήΑποτέλεσμα
12:30 πμΠεν - Louisville City FC0:3 (0:2)
12:30 πμΠεν - Louisville City FC0:3 (0:2)
1:00 πμCharleston Battery - Σάρλοτ Ιντιπέντενς1:1 (1:0)
1:00 πμCharleston Battery - Σάρλοτ Ιντιπέντενς1:1 (1:0)
  Β΄ Αργεντινής, ΒολιβίαΑποτέλεσμα
2:00 πμClub Independiente Petrolero - CA Bermejo1:1 (1:0)
2:00 πμClub Independiente Petrolero - CA Bermejo1:1 (1:0)
  Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο (U20), ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
2:00 πμPalmeiras (U20) - Ιντερνασιονάλ (U20)1:1 (0:1)
2:00 πμVitoria BA (U20) - Corinthians (U20)2:1 (1:1)
  Κλαουσούρα, ΒενεζουέλαΑποτέλεσμα
12:00 πμΕστουντιάντες ντε Μερίντα - Μονάγκας1:1 (0:1)
12:00 πμΕστουντιάντες ντε Μερίντα - Μονάγκας1:1 (0:1)
1:00 πμΑκαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο - Ατλέτικο Βενεζουέλα0:2 (0:1)
1:00 πμΜινέρος - Ζαμόρα2:2 (1:0)
1:00 πμΜινέρος - Ζαμόρα2:2 (1:0)
1:00 πμΑκαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο - Ατλέτικο Βενεζουέλα0:2 (0:1)
  Κλαουσούρα, ΒολιβίαΑποτέλεσμα
1:30 πμΣαν Χοσέ - Νασιονάλ Ποτοσί2:3 (1:2)
1:30 πμΣαν Χοσέ - Νασιονάλ Ποτοσί2:3 (1:2)
  Κόπα Λιμπερταδόρες, Νότια ΑμερικήΑποτέλεσμα
12:30 πμΙντεπεντιέντε - Ρίβερ Πλέιτ0:0 (0:0)
12:30 πμΙντεπεντιέντε - Ρίβερ Πλέιτ0:0 (0:0)
  Κόπα Παουλίστα, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
1:00 πμInternacional SP - Red Bull Μπραζίλ0:1 (0:0)
1:00 πμInternacional SP - Red Bull Μπραζίλ0:1 (0:0)
  Κόπα Σουνταμερικάνα, Νότια ΑμερικήΑποτέλεσμα
12:30 πμCaracas (VEN) - Ατλέτικο Παραναένσε0:2 (0:1)
12:30 πμCaracas (VEN) - Ατλέτικο Παραναένσε0:2 (0:1)
  Πρωτάθλημα Βραζιλίας (U20), ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
2:00 πμPalmeiras (U20) - Ιντερνασιονάλ (U20)1:1 (0:1)
2:00 πμVitoria BA (U20) - Corinthians (U20)2:1 (1:1)
  Τορνέο Φεντεράλ, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
1:45 πμΑτλέτικο Παρανά - Juventud Unida Gualeguaychu0:0 (0:0)
1:45 πμΑτλέτικο Παρανά - Juventud Unida Gualeguaychu0:0 (0:0)
2:00 πμCA San Lorenzo de Alem - Σπορτίβο Μπελγκράνο1:1 (0:1)
2:00 πμClub Mutual Crucero del Norte - CA Chaco For Ever2:1 (1:0)
2:00 πμΣπορτίβο Λας Παρέχας - Defensores de Belgrano de Villa Ramallo2:1 (1:1)
2:00 πμCA San Lorenzo de Alem - Σπορτίβο Μπελγκράνο1:1 (0:1)
2:00 πμClub Mutual Crucero del Norte - CA Chaco For Ever2:1 (1:0)
2:01 πμΣπορτίβο Λας Παρέχας - Defensores de Belgrano de Villa Ramallo2:1 (1:1)
  Φιλικά Συλλόγων, ΚόσμοςΑποτέλεσμα
2:00 πμΟυάσινγκτον - CD Olimpia (HON)1:1 (1:1)
2:00 πμΟυάσινγκτον - CD Olimpia (HON)1:1 (1:1)

Τετάρτη, 19 Σεπτεμβρίου 2018

  1η Κατηγορία, ΔανίαΑποτέλεσμα
7:30 μμΧερφόλγκε Κόγκε - Φρέμαντ4:0 (1:0)
7:30 μμΧερφόλγκε Κόγκε - Φρέμαντ4:0 (1:0)
  1η Κατηγορία, ΚύπροςΑποτέλεσμα
6:00 μμΝέα Σαλαμίνα - ΑΠΟΕΛ2:3 (0:2)
6:00 μμΝέα Σαλαμίνα - ΑΠΟΕΛ2:3 (0:2)
  1η Κατηγορία, Σαουδική ΑραβίαΑποτέλεσμα
5:20 μμAl Nojoom - Jeddah Club2:2
5:35 μμAl-Qaisoma - Al-Shoalah0:1
5:45 μμNajran - Al-Jabalain0:1
5:50 μμΑλ Αΐν - Al-Adalh1:1
6:00 μμAl Ansar - Al-Nahdha2:1
  1η Ντιβίζιον U19, ΤσεχίαΑποτέλεσμα
12:00 μμΣΚ Σίγκμα Όλομουτς (U19) - ΑΚ Σπάρτα Πράγας (U19) 0:0 (0:0)
12:00 μμΣΚ Σίγκμα Όλομουτς (U19) - ΑΚ Σπάρτα Πράγας (U19) 0:0 (0:0)
  2nd Division Pulje 2, ΔανίαΑποτέλεσμα
7:00 μμΧέλερουπ - Αβάρτα2:0 (0:0)
7:00 μμΧέλερουπ - Αβάρτα2:0 (0:0)
  2η Κατηγορία, ΚατάρΑποτέλεσμα
5:15 μμAl Mu'aidar - Al-Shamal1:0 (0:0)
7:30 μμAl Mesaimeer - Al Wakra1:3 (1:1)
  2η κατηγορία Ρωσίας, ΡωσίαΑποτέλεσμα
2:00 μμΣιμπίρ Νοβοσιμπίρσκ - Ζενίτ 2 Αγίας Πετρούπολης0:1 (0:0)
2:00 μμΣιμπίρ Νοβοσιμπίρσκ - Ζενίτ 2 Αγίας Πετρούπολης0:1 (0:0)
4:00 μμΤιουμέν - Σότσι2:1 (0:1)
4:00 μμΤιουμέν - Σότσι2:1 (0:1)
5:00 μμΑρμαβίρ - Φακέλ Βορονέζχ4:1 (3:1)
5:00 μμΚράσνονταρ-2 - Σπαρτάκ 2 Μόσχας0:3 (0:3)
5:00 μμΚράσνονταρ-2 - Σπαρτάκ 2 Μόσχας0:3 (0:3)
5:00 μμΑρμαβίρ - Φακέλ Βορονέζχ4:1 (3:1)
5:30 μμΣινίκ Γιάροσλαβ - ΣΚΑ Χαμπάροφσκ1:1 (0:0)
5:30 μμΤαμπόφ - Τομ Τομσκ3:0 (0:0)
5:30 μμΤαμπόφ - Τομ Τομσκ3:0 (0:0)
5:30 μμΣινίκ Γιάροσλαβ - ΣΚΑ Χαμπάροφσκ1:1 (0:0)
6:00 μμΜορτοβίγια Σαράνσκ - Αβανγκάρντ Κουρσκ1:4 (0:2)
6:00 μμΝίζνι Νόβγκοροντ - Κίμκι1:1 (0:0)
6:00 μμΜορτοβίγια Σαράνσκ - Αβανγκάρντ Κουρσκ1:4 (0:2)
6:00 μμΝίζνι Νόβγκοροντ - Κίμκι1:1 (0:0)
6:30 μμΤσερτάνοβο Μόσχας - Λουχ Βλαντιβοστόκ1:1 (0:0)
6:30 μμΤσερτάνοβο Μόσχας - Λουχ Βλαντιβοστόκ1:1 (0:0)
7:00 μμΜπάλτικα Κάλινγκραντ - Ροτόρ Βόλβογκραντ1:1 (0:0)
7:00 μμΜπάλτικα Κάλινγκραντ - Ροτόρ Βόλβογκραντ1:1 (0:0)
  3.HNL, ΚροατίαΑποτέλεσμα
4:30 μμSloga Nova Gradiska - Τσιμπάλια2:1
  A Λίγκα, ΛιθουανίαΑποτέλεσμα
5:00 μμΚάουνο Ζαλγκίρις - Λιετάβα Γιόναβα1:1 (0:0)
5:00 μμΚάουνο Ζαλγκίρις - Λιετάβα Γιόναβα1:1 (0:0)
7:00 μμΑτλάντας - Στούμπρας1:3 (0:2)
7:00 μμΑτλάντας - Στούμπρας1:3 (0:2)
  Brasileiro Feminino, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
8:00 μμΚΡ Φλαμένγκο - Κίντερμαν4:0 (2:0)
8:00 μμΣάντος - Φεροβιάρια2:2 (0:1)
8:00 μμΚΡ Φλαμένγκο - Κίντερμαν4:0 (2:0)
8:00 μμΣάντος - Φεροβιάρια2:2 (0:1)
  Central Junior League (U18), ΠολωνίαΑποτέλεσμα
11:00 πμKKS Lech Poznan (U18) - Wisla Krakow (U18)1:0 (1:0)
11:00 πμJagiellonia Bialystok (U18) - Korona Kielce (U18)1:3 (0:0)
11:00 πμJagiellonia Bialystok (U18) - Korona Kielce (U18)1:3 (0:0)
11:00 πμKKS Lech Poznan (U18) - Wisla Krakow (U18)1:0 (1:0)
12:00 μμPogon Szczecin (U18) - Slask Wroclaw (U18)4-5
2:00 μμLegia Warszawa (U18) - Arka Gdynia (U18)2:0
3:00 μμZaglebie Lubin (U18) - GKS Belchatow (U18)5:0 (3:0)
3:00 μμZaglebie Lubin (U18) - GKS Belchatow (U18)5:0 (3:0)
  Central League, ΑγγλίαΑποτέλεσμα
2:00 μμΠορτ Βέιλ (Ρεζέρβες) - Νοτς Κάουντι (Ρεζέρβες)5:3 (2:1)
  Ceska Fotbalova Liga, ΤσεχίαΑποτέλεσμα
5:00 μμΠίσεκ - Γίσκρα Ντομάζλιτσε1:0 (0:0)
5:00 μμFK Slavoj Vysehrad - Λόκο Βλτάβιν3:2 (3:2)
5:00 μμFK Dobrovice - Γίσκρα Ούστι ναντ Ορλίτσι5:2 (2:2)
5:00 μμLitomerice - Olympia Radotin3:2 (1:1)
5:00 μμΣτεχόβιτσε - FK Kraluv Dvur1:1 (0:1)
5:00 μμSK Prevysov - 1.FC Karlove Vary3:2 (2:1)
5:00 μμΣόκολ Μπροζάνι - ΣΚ Μπένεσοβ1:1 (1:1)
5:00 μμΒικτόριε Γίρνι - FC Slovan Velvary0:0 (0:0)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Forzaτο Cashout!

Παίξε νόμιμα όπου βρεθείς!

Οι μεγάλοι αγώνες ζωντανά!

Ημερολόγιο Live

Στοιχηματίστε τώρα live, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες τη βδομάδα!

Live στοιχήματα τώρα!

Η ElectraWorks Limited, πάροχος του παρόντος ιστοτόπου, έχει αδειοδοτηθεί από την κυβέρνηση του Γιβραλτάρ και ρυθμίζεται από τον Επίτροπο Τυχερών Παιγνίων του Γιβραλτάρ σύμφωνα με τον νόμο περί τυχερών παιγνίων του 2005.

Στην ElectraWorks Limited έχει χορηγηθεί μία άδεια σταθερών αποδόσεων (αρ. αδείας: RGL No. 051) και μία άδεια καζίνο (αρ. αδείας: RGL N0. 50) για τη λειτουργία απομακρυσμένων τυχερών παιγνίων.