Αποτελέσματα

Διοργανώσεις

Τρίτη, 13 Νοεμβρίου 2018

  NIFL Cup, Βόρεια ΙρλανδίαΑποτέλεσμα
7:45 μμΠορταντάουν - ΛίνφιλντΑναβλήθηκε

Δευτέρα, 12 Νοεμβρίου 2018

  1η Κατηγορία, ΑλγερίαΑποτέλεσμα
4:00 μμMC Οράν - USM Αλγέρ0:0 (0:0)
4:00 μμMC Οράν - USM Αλγέρ0:0 (0:0)
  1η Κατηγορία, ΔανίαΑποτέλεσμα
5:30 μμΦΚ Χέλσινγκορ - Βίμποργκ1:3 (0:2)
5:30 μμΦΚ Χέλσινγκορ - Βίμποργκ1:3 (0:2)
  1η Κατηγορία, Σαουδική ΑραβίαΑποτέλεσμα
2:35 μμShabbab Al Jeel - Al Orubah3:0
  2η Μπουντεσλίγκα, ΓερμανίαΑποτέλεσμα
7:30 μμΜπόχουμ - Ντάρμσταντ1:0 (0:0)
  3η Κατηγορία, ΓερμανίαΑποτέλεσμα
6:00 μμΒέχεν - Ιένα2:3 (1:1)
6:00 μμΒέχεν - Ιένα2:3 (1:1)
  AFF Suzuki Cup, ΑσίαΑποτέλεσμα
11:30 πμΜιανμάρ - Καμπότζη4:1 (0:1)
12:45 μμΜαλαισία - Λάος3:1 (1:1)
  Campeonato de reserva de Primera, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
7:00 μμNewell's Old Boys (B) - CSD Defensa y Justicia (B)Αναβλήθηκε
7:00 μμNewell's Old Boys (B) - CSD Defensa y Justicia (B)Αναβλήθηκε
  Copa do Nordeste (U20), ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
6:00 μμCRB (U20) - Confianca (U20)3:1 (1:0)
6:00 μμCRB (U20) - Confianca (U20)3:1 (1:0)
  Copa Goias (U19), ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
6:30 μμAtletico Clube Goianiense (U19) - Goias EC (U19)0:1 (0:1)
6:30 μμAtletico Clube Goianiense (U19) - Goias EC (U19)0:1 (0:1)
  Liga Bet North, ΙσραήλΑποτέλεσμα
12:00 μμΊχουντ Μπνέι Κφαρ Κάρα - Hapoel Bnei Musmus1:3 (1:1)
12:00 μμFC Irony Bnei Kabul - Μακάμπι Τάμρα0:1 (0:0)
12:00 μμΊχουντ Μπνέι Κφαρ Κάρα - Hapoel Bnei Musmus1:3 (1:1)
12:00 μμFC Irony Bnei Kabul - Μακάμπι Τάμρα0:1 (0:0)
12:30 μμΧαποέλ Τιράτ Χακαρμέλ - Hapoel Ramot Menashe Megido3:1 (1:1)
12:30 μμFC Tzeirey Tamra - Hapoel Mejdel Krum FC0:1 (0:0)
12:30 μμMS Tzeirey Kfar Kana - MS Bnei Mamba Golan and Galil2:3 (0:1)
12:30 μμFC Tzeirey Tamra - Hapoel Mejdel Krum FC0:1 (0:0)
12:30 μμMS Tzeirey Kfar Kana - MS Bnei Mamba Golan and Galil2:3 (0:1)
12:30 μμΧαποέλ Τιράτ Χακαρμέλ - Hapoel Ramot Menashe Megido3:1 (1:1)
6:00 μμMS Elnahada Nazareth - Μπειτάρ Ναχαρία0:2
  Liga Bet South, ΙσραήλΑποτέλεσμα
12:30 μμHapoel Kiryat Uno - Hapoel Kfar Kasem Shuaa3:0 (0:0)
12:30 μμHapoel Kiryat Uno - Hapoel Kfar Kasem Shuaa3:0 (0:0)
4:45 μμΜπεϊτάρ Πετάχ Τίκβα - Beitar Ramat Gan0:1 (0:0)
4:45 μμΜπεϊτάρ Πετάχ Τίκβα - Beitar Ramat Gan0:1 (0:0)
  LIGA II, ΡουμανίαΑποτέλεσμα
4:00 μμΠόλι Τιμισοάρα - Σπόρτουλ Σνάγκοβ1:2 (1:2)
4:00 μμΠόλι Τιμισοάρα - Σπόρτουλ Σνάγκοβ1:2 (1:2)
  MLS, Β. ΑμερικήΑποτέλεσμα
12:30 πμRed Bulls Νέας Υόρκης - Κολόμπους3:0 (1:0)
12:30 πμRed Bulls Νέας Υόρκης - Κολόμπους3:0 (1:0)
  NB1 - Γυναίκες, ΟυγγαρίαΑποτέλεσμα
10:00 πμAstra Hungary FC - Haladas Viktoria FC1:3 (0:2)
10:00 πμAstra Hungary FC - Haladas Viktoria FC1:3 (0:2)
  NIFL Premiership Development League, Βόρεια ΙρλανδίαΑποτέλεσμα
7:45 μμΚρουσέιντερς (U20) - Ards (U20)5:2 (3:0)
7:45 μμΚρουσέιντερς (U20) - Ards (U20)5:2 (3:0)
  Primera D, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
6:30 μμΚλέιπολ - Puerto Nuevo0:1 (0:1)
6:30 μμΝτεπορτίβο Μουνίζ - YupanquiΑναβλήθηκε
  Primera Division Reserves, ΠαραγουάηΑποτέλεσμα
11:00 πμΣπορτίβο Λουκουένιο (Ρεζέρβες) - Νασιονάλ Ασουνσιόν (Ρεζέρβες)0:3 (0:1)
11:00 πμΝτεπορτίβο Καπιάτα (Ρεζέρβες) - Deportivo Santani (Reserves)1:0 (0:0)
11:00 πμCerro Porteno Asuncion (Reserves) - Χενεράλ Ντίαζ (Ρεζέρβες)already played
11:00 πμΣπορτίβο Λουκουένιο (Ρεζέρβες) - Νασιονάλ Ασουνσιόν (Ρεζέρβες)0:3 (0:1)
11:00 πμΝτεπορτίβο Καπιάτα (Ρεζέρβες) - Deportivo Santani (Reserves)1:0 (0:0)
  Prva Liga, ΣερβίαΑποτέλεσμα
5:00 μμΤράγιαλ Κρούσεβατς - FK Bezanija1:2
  Reserve Pro League, ΒέλγιοΑποτέλεσμα
6:30 μμAS Eupen (Reserves) - Ρουαγιάλ Αντβέρπ (Ρεζέρβες)0:1 (0:0)
6:30 μμΣαρλερουά (Ρεζέρβες) - Zulte-Waregem (Reserves)0:2 (0:1)
6:30 μμΣιντ Τρούιντεν (Ρεζέρβες) - Μουσκρόν Πέρουβελτζ (Ρεζέρβες)7:0 (4:0)
6:30 μμΣταντάρ Λιέγης (Ρεζέρβες) - Λόκερεν (Ρεζέρβες)6:3 (4:1)
6:30 μμAS Eupen (Reserves) - Ρουαγιάλ Αντβέρπ (Ρεζέρβες)0:1 (0:0)
6:30 μμΣαρλερουά (Ρεζέρβες) - Zulte-Waregem (Reserves)0:2 (0:1)
6:30 μμΆντερλεχτ (Ρεζέρβες) - Oostende (Reserves)2:0
6:30 μμΣιντ Τρούιντεν (Ρεζέρβες) - Μουσκρόν Πέρουβελτζ (Ρεζέρβες)7:0 (4:0)
6:30 μμΣταντάρ Λιέγης (Ρεζέρβες) - Λόκερεν (Ρεζέρβες)6:3 (4:1)
7:00 μμΚόρτραϊκ (Ρεζέρβες) - Βάασλαντ-Μπέβερεν (Ρεζέρβες)5:1 (3:0)
7:00 μμΚόρτραϊκ (Ρεζέρβες) - Βάασλαντ-Μπέβερεν (Ρεζέρβες)5:1 (3:0)
  Ryman Isthmian Premier Division, ΑγγλίαΑποτέλεσμα
7:45 μμCarshalton Athletic - Γουάιτχοκ2:0 (2:0)
7:45 μμΧάριντζεϊ Μπόροου - Τόνμπριτζ Έϊντζελς4:0 (1:0)
  Ryman Isthmian Πρέμιερ Ντιβίζιον, ΑγγλίαΑποτέλεσμα
7:45 μμCarshalton Athletic - Γουάιτχοκ2:0 (2:0)
7:45 μμΧάριντζεϊ Μπόροου - Τόνμπριτζ Έϊντζελς4:0 (1:0)
  SPFL Reserves Cup, ΣκωτίαΑποτέλεσμα
1:00 μμΧαρτς (Ρεζέρβες) - Πάρτικ Θιστλ (Ρεζέρβες)2:1 (0:0)
1:00 μμΧαρτς (Ρεζέρβες) - Πάρτικ Θιστλ (Ρεζέρβες)2:1 (0:0)
2:00 μμΚίλμαρνοκ (Ρεζέρβες) - Χιμπέρνιαν (Ρεζέρβες)0:0
2:30 μμΣαιντ-Τζόνστοουν (Ρεζέρβες) - Χάμιλτον Ακαντέμικαλ (Ρεζέρβες)2:1 (0:1)
2:30 μμΣαιντ-Τζόνστοουν (Ρεζέρβες) - Χάμιλτον Ακαντέμικαλ (Ρεζέρβες)2:1 (0:1)
8:00 μμAyr United (Res) - East Kilbride (Res)5:0 (4:0)
8:00 μμAyr United (Res) - East Kilbride (Res)5:0 (4:0)
  U21 Λιγκ, ΑλγερίαΑποτέλεσμα
1:00 μμMC Oran (U21) - Ουνιόν Σπορτίβ ντε λα Μεντινά ντ'Αλζέ (U21)2:1 (0:1)
1:00 μμMC Oran (U21) - Ουνιόν Σπορτίβ ντε λα Μεντινά ντ'Αλζέ (U21)2:1 (0:1)
  U21 Λιγκ, ΤσεχίαΑποτέλεσμα
10:00 πμSK Slavia Praha (U21) - FC Hradec Kralove (U21)0:2 (0:2)
10:00 πμSK Slavia Praha (U21) - FC Hradec Kralove (U21)0:2 (0:2)
12:00 μμDynamo Ceske Budejovice (U21) - FC Viktoria Plzen (U21)1:3 (1:1)
12:00 μμFC Slovan Liberec (U21) - 1. FK Pribram (U21)3:4 (0:1)
12:00 μμΣίγκμα Όλομουτς (U21) - FC Fastav Zlin (U21)2:0 (1:0)
12:00 μμΜπάνικ Όστραβα (U21) - FC Vysocina Jihlava (U21)1:3 (1:1)
12:00 μμDynamo Ceske Budejovice (U21) - FC Viktoria Plzen (U21)1:3 (1:1)
12:00 μμFC Slovan Liberec (U21) - 1. FK Pribram (U21)3:4 (0:1)
12:00 μμΣίγκμα Όλομουτς (U21) - FC Fastav Zlin (U21)2:0 (1:0)
12:00 μμΜπάνικ Όστραβα (U21) - FC Vysocina Jihlava (U21)1:3 (1:1)
1:00 μμΝτούκλα Πράγας (U21) - Bohemians 1905 (U21)2:2 (0:1)
1:00 μμΝτούκλα Πράγας (U21) - Bohemians 1905 (U21)2:2 (0:1)
  U21 Τσάμπιονσιπ, ΒιετνάμΑποτέλεσμα
8:00 πμΛονγκ Αν (U21) - Viettel FC (U21)0:0
8:00 πμSong Lam Nghe An (U21) - Χοάνγκ Αν Τζία Λάι (U21)1:1 (0:0)
  U23 Development League 2, ΑγγλίαΑποτέλεσμα
1:00 μμΚρίσταλ Πάλας (U23) - Κόλτσεστερ Γιουνάιτεντ (U23)4:1 (1:1)
1:00 μμΚρίσταλ Πάλας (U23) - Κόλτσεστερ Γιουνάιτεντ (U23)4:1 (1:1)
  UAE League Cup, Ηνωμένα Αραβικά ΕμιράταΑποτέλεσμα
12:45 μμΝτίμπα Αλ Φουτζαϊράχ - Αλ Αΐν1:3 (0:1)
12:45 μμΑϊμάν - Αλ Βασλ0:1 (0:0)
12:45 μμΝτίμπα Αλ Φουτζαϊράχ - Αλ Αΐν1:3 (0:1)
12:45 μμΑϊμάν - Αλ Βασλ0:1 (0:0)
3:30 μμΑλ Τζαζίρα (UAE) - Αλ Νασρ Ντουμπάι1:2 (0:1)
3:30 μμΑλ Τζαζίρα (UAE) - Αλ Νασρ Ντουμπάι1:2 (0:1)
  Απερτούρα, ΜεξικόΑποτέλεσμα
12:00 πμΣάντος Λαγκούνα - Κλαμπ Αμέρικα1:1 (0:0)
12:00 πμΣάντος Λαγκούνα - Κλαμπ Αμέρικα1:1 (0:0)
  Β΄ Αργεντινής, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
6:30 μμΝουέβα Σικάγο - Χιμνάσια ι Εσγρίμα Μεντόσα4:1 (1:0)
11:00 μμΦέρο Καρίλ Οέστε - Βίγια Ντάλμινε2:0 (1:0)
11:00 μμΚίλμες - Ντεφενσόρες ντε Μπελγράνο1:2 (0:1)
11:00 μμΦέρο Καρίλ Οέστε - Βίγια Ντάλμινε2:0 (1:0)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Forzaτο Cashout!

Παίξε νόμιμα όπου βρεθείς!

Οι μεγάλοι αγώνες ζωντανά!

Ημερολόγιο Live

Στοιχηματίστε τώρα live, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες τη βδομάδα!

Live στοιχήματα τώρα!

Η ElectraWorks Limited, πάροχος του παρόντος ιστοτόπου, έχει αδειοδοτηθεί από την κυβέρνηση του Γιβραλτάρ και ρυθμίζεται από τον Επίτροπο Τυχερών Παιγνίων του Γιβραλτάρ σύμφωνα με τον νόμο περί τυχερών παιγνίων του 2005.

Στην ElectraWorks Limited έχει χορηγηθεί μία άδεια σταθερών αποδόσεων (αρ. αδείας: RGL No. 051) και μία άδεια καζίνο (αρ. αδείας: RGL N0. 50) για τη λειτουργία απομακρυσμένων τυχερών παιγνίων.