Τα αγαπημένα μου

59.471 στοιχήματα

Μέσα δικτύωσης

Μπάσκετ

Live highlight

Είδη στοιχημάτων

Γρήγορη συμβουλή

Τρίτη - 18/2/2020

Στοίχημα νίκης

Κύπελλο Σρικάντι - Γυναίκες - Ινδονησία

GMC Cirebon - Sahabat Wisma Sehati Semarang 6:00 πμ
Σκόρπιο Τζακάρτα - Tanago Jakarta 8:00 πμ

Superleague - 1st Division - Γυναίκες - Ρωσία

UMMC Ekaterinburg II - MBA Μόσχας ΙΙ 7:00 πμ
Καζανότσκα Καζάν - Chernie Medved Politehnik 10:00 πμ
Dynamo Kursk II - Spartak Saint Petersburg 10:30 πμ
Stavropolchanka-SKFU - Sparta and K Vidnoe 2 10:30 πμ
Ροστόφ Ντον - Nika Siktivkar 11:00 πμ

Superleague - 2nd Division - Ρωσία

Ντιναμό Μαγκνιτογκόρσκ - Τάμποφ 8:00 πμ
Άρσεναλ Τούλα - BC Irkut Irkutsk 11:02 πμ

Λίγκα Αιγύπτου - Αίγυπτος

Ashab Al Jead - Al Tayaran 9:00 πμ
Olympic - 6 October City Club 11:00 πμ

Σούπερ Ντιβίζιον Α - Αλγερία

USM Αλγέρ - Rabie El Eulma 10:00 πμ

Divisione Nazionale Giovanile U20 Eccellenza - Ιταλία

Asd Orsa Basket Barcellona (U20) - Fortitudo Messina (U20) 11:45 πμ
Polisportiva San Nazario Varazze (U20) - Pallacanestro Vado (U20) 1:00 μμ
PGS Welcome Bologna 2005 (U20) - Polisportiva Molinella (U20) 1:20 μμ
Impronta Grafica Tavernerio (U20) - Polisportivasenna BC (U20) 2:45 μμ
Asd Borgomanero Sporting Cl (U20) - Stella Azzurra (U20) 2:45 μμ
Pallacanestro Spinea (U20) - U.S.M.I. Basket (U20) 2:45 μμ
PMS Basket Moncalieri (U20) - ASD Don Bosco Rivoli (U20) 3:15 μμ
ASD BK Cusano Milanino (U20) - Milanotre Basket Bianco (U20) 3:30 μμ

2. Λίγκα - Πολωνία

MMKS Rybnik - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 12:00 μμ
Αστόρια Μπιντκότζ - KSK Inowroclaw 12:30 μμ

1. KLS - Σερβία

Napredak Rubin - Μπόρατς 12:00 μμ
KK Zlatibor - KK Dunav Stari Banovci 12:00 μμ
Βρσατς - Μλάντοστ 12:00 μμ
OKK Νόβι Παζάρ - Metalac Valjevo 12:00 μμ
ΟΚΚ Βελιγράδι - ΚΚ Νταϊνάμικ 1:00 μμ
Κολουμπάρα 2003 - KK Sloboda Uzice 1:30 μμ
Βοϊβοντίνα - Tamis Pancevo 2:00 μμ

Νάσιοναλ Λιγκ - Ισραήλ

Μπνέι Χερτσλιγιά - Χαποέλ Ραμάτ Γκαν 12:00 μμ
Ελιτζούρ Ιρόνι Νετάνια - Ελιτζούρ Ασκελόν 12:30 μμ
Μακάμπι Χοντ Χασαρόν - Ramat Hasharon 12:30 μμ
Hapoel Galil Elyon - Μακάμπι Ιρόνι Ραανανά 12:30 μμ

Basketligan Damen - Σουηδία

Wetterbygden Sparks - Uppsala Basket 1:00 μμ

CEWL - Ευρώπη

Basket Slovanka - UBI Graz 1:00 μμ

Prvenstvo - Βοσνία-Ερζεγοβίνη

Ιγκοκέα - OKK Σπαρς Σαράγεβο 1:00 μμ

1. Division - Νορβηγία

Arendal Titans - Kristiansand Student IL Purple 2:00 μμ

Top Divison, Γυναίκες - Βέλγιο

Spirou Monceau - Phantoms Basket Boom 2:30 μμ
Sparta Laarne - Liege Panthers 3:00 μμ

NCAA - Β. Αμερική

St. Francis NY @ Λονγκ Άιλαντ 5:00 μμ
Ιλινόι @ Πεν Στέιτ 6:30 μμ
Βάντερμπιλτ @ Τενεσί 6:30 μμ
Ντέιβιντσον @ Σεντ Τζόζεφς 6:30 μμ
Μπολ Στέιτ @ Μπάφαλο 7:00 μμ
Περντιού @ Ουισκόνσιν 7:00 μμ
Άκρον @ Γουέστερν Μίτσιγκαν 7:00 μμ
Σεντ Λούις @ Μασαχουσέτη 7:00 μμ
Kent State @ Ίστερν Μίτσιγκαν 7:00 μμ
Άρκανσας @ Φλόριντα 7:00 μμ
Σέντραλ Μίτσιγκαν @ Οχάιο 7:00 μμ
Μέριμακ @ Μπράιαντ 7:00 μμ
Mount St. Marys @ Γουάγκνερ 7:00 μμ
Οκλαχόμα Στέιτ @ Γουέστ Βιρτζίνια 7:00 μμ
Ρόμπερτ Μόρις @ St Francis PA 7:00 μμ
Νορθγουέστερν @ Μέριλαντ 8:00 μμ
Πίτσμπουργκ @ Φλόριντα Στέιτ 8:00 μμ
Ντέιτον @ Βιρτζίνια Κόμονγουελθ 8:30 μμ
Κρέιτον @ Μαρκέτ 8:30 μμ

Λίγκα Αρχεντίνα - Αργεντινή

Barrio Parque - Villa San Martin 7:30 μμ
Villa Mitre de Bahia Blanca - Ciclista 8:00 μμ
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Forzaτο Cashout!

Παίξε νόμιμα όπου βρεθείς!

Οι μεγάλοι αγώνες ζωντανά!

Ημερολόγιο Live

Live στοίχημα, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες την εβδομάδα!

Δες τις αγορές!

Η ElectraWorks Limited, πάροχος του παρόντος ιστοτόπου, έχει αδειοδοτηθεί από την κυβέρνηση του Γιβραλτάρ και ρυθμίζεται από τον Επίτροπο Τυχερών Παιγνίων του Γιβραλτάρ σύμφωνα με τον νόμο περί τυχερών παιγνίων του 2005.

Στην ElectraWorks Limited έχει χορηγηθεί μία άδεια σταθερών αποδόσεων (αρ. αδείας: RGL No. 051) και μία άδεια καζίνο (αρ. αδείας: RGL N0. 50) για τη λειτουργία απομακρυσμένων τυχερών παιγνίων.