Πινγκ πονγκ

Live highlight

Είδη στοιχημάτων

Γρήγορη συμβουλή

Τρίτη - 21/8/2018

1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;

Pro Tour – Czech Open – U21 Men - Singles - Κόσμος

Yuto Kizukuri (JPN) - Denis Ivonin (RUS) 3:00 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Matthew Lehmann (CAN) - Masaki Takami (JPN) 3:00 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Haidong Xu (CHN) - Marek Badowski (POL) 3:00 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Deni Kozul (SLO) - Tomasz Kotowski (POL) 3:00 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;

Σειρά Τσάλεντζερ, Άντρες - Κόσμος

Jiri Vrablik (CZE) - Dwain Schwarzer (GER) 3:00 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Jens Schabacker (GER) - Πετρ Νταβίντ (CZE) 3:40 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Andriy Sitak (UKR) - Florian Bluhm (GER) 4:20 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Brice Ollivier (FRA) - Dwain Schwarzer (GER) 5:00 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Sebestyen Kovacs (HUN) - Florian Bluhm (GER) 5:40 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Jiri Vrablik (CZE) - Andriy Sitak (UKR) 6:20 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Jens Schabacker (GER) - Sebestyen Kovacs (HUN) 7:00 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Brice Ollivier (FRA) - Πετρ Νταβίντ (CZE) 7:40 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;

Pro Tour – Czech Open – U21 Women - Singles - Κόσμος

Ke Chen (CHN) - Tatiana Kukulkova (SVK) 3:40 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Mingyang Sun (CHN) - Anezka Ilcikova (CZE) 3:40 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Mariia Tailakova (RUS) - Daria Trigolos (BLR) 3:40 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Marie Migot (FRA) - Yuan Wan (GER) 3:40 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;

Pro Tour – Czech Open – Men - Singles - Κόσμος

Alexander Valuch (SVK) - Viacheslav Burov (RUS) 5:40 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Alin Spelbus (ROU) - Haidong Xu (CHN) 5:40 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Matthew Lehmann (CAN) - Patryk Zatowka (POL) 5:40 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Chun-Yu Tsai (TPE) - Yaroslav Zhmudenko (UKR) 5:40 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Jakub Kleprlik (CZE) - Andrew Baggaley (ENG) 6:30 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Vildan Gadiev (RUS) - Yizheng Xia (CHN) 6:30 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Hogyun Baek (KOR) - Yudong Zhang (CHN) 6:30 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Ondrej Bajger (CZE) - Peifeng Zheng (CHN) 6:30 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Αντουάν Χασάρντ (FRA) - Martin Allegro (BEL) 8:10 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Thiago Monteiro (BRA) - Eonrae Cho (KOR) 8:10 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Frane Kojic (CRO) - Tomas Konecny (CZE) 8:10 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Andreas Levenko (AUT) - David Reitspies (CZE) 9:00 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Zsolt Peto (SRB) - Laurens Tromer (NED) 9:00 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Stanislav Golovanov (BUL) - Abdel-Kader Salifou (FRA) 9:50 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Anders Lind (DEN) - Andrea Landrieu (FRA) 9:50 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Alexander Shibaev (RUS) - Kohei Sambe (JPN) 9:50 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;

Pro Tour – Czech Open – Women - Singles - Κόσμος

Joohyun Park (KOR) - Marketa Sevcikova (CZE) 7:20 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Kristin Lang (GER) - Aneta Kucerova (CZE) 7:20 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Filippa Bergand (SWE) - Miryeo Heo (KOR) 7:20 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Yumeno Soma (JPN) - Seoyeon Kim (KOR) 7:20 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Adriana Diaz (PUR) - Pooja Sahasrabudhe (IND) 11:30 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Karoline Mischek (AUT) - Jamila Laurenti (ITA) 11:30 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Margo Degraef (BEL) - Emina Hadziahmetovic (BIH) 11:30 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Katarzyna Wegrzyn (POL) - Bruna Takahashi (BRA) 11:30 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Rika Suzuki (JPN) - Fen Li (SWE) 12:20 μμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Jieni Shao (POR) - Jiayi Sun (CRO) 12:20 μμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Miyuu Kihara (JPN) - Eva Jurkova (SVK) 12:20 μμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Linda Bergstrom (SWE) - Ivana Malobabic (CRO) 1:10 μμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Tin-Tin Ho (ENG) - Jia Wen (CHN) 1:10 μμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Mayu Baba (JPN) - Debora Vivarelli (ITA) 1:10 μμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Celine Reust (SUI) - Dorina Srebrnjak (CRO) 1:10 μμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Takako Nagao (JPN) - Ματέγια Γέγκερ (CRO) 2:00 μμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Xiaoxin Yang (MNE) - Agata Zakrzewska (POL) 2:00 μμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Sarah De Nutte (LUX) - Nikoleta Puchovanova (SVK) 2:00 μμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Po-Hsuan Lin (TPE) - Alex Galic (SLO) 2:00 μμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Forzaτο Cashout!

Παίξε νόμιμα όπου βρεθείς!

Οι μεγάλοι αγώνες ζωντανά!

Ημερολόγιο Live

Στοιχηματίστε τώρα live, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες τη βδομάδα!

Live στοιχήματα τώρα!

Η ElectraWorks Limited, πάροχος του παρόντος ιστοτόπου, έχει αδειοδοτηθεί από την κυβέρνηση του Γιβραλτάρ και ρυθμίζεται από τον Επίτροπο Τυχερών Παιγνίων του Γιβραλτάρ σύμφωνα με τον νόμο περί τυχερών παιγνίων του 2005.

Στην ElectraWorks Limited έχει χορηγηθεί μία άδεια σταθερών αποδόσεων (αρ. αδείας: RGL No. 051) και μία άδεια καζίνο (αρ. αδείας: RGL N0. 50) για τη λειτουργία απομακρυσμένων τυχερών παιγνίων.