Χόκεϊ επί πάγου

Live highlight

Είδη στοιχημάτων

Γρήγορη συμβουλή

Τετάρτη - 18/9/2019

Αποτέλεσμα 1 X 2

KHL - Ρωσία

Σιμπίρ Νοβοσιμπίρσκ - Τράκτορ Τσελιαμπίνσκ 8:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ντιναμό Μινσκ - Amur Khabarovsk 12:10 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Διναμό Ρίγα - Lokomotiv Yaroslavl 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Vityaz Podolsk - Severstal Cherepovec 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Βισάγια Λιγκ - Καζακστάν

Beibarys Atyrau - Altai-Torpedo 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Aktobe - Yertis Pavlodar 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Ρωσία

HC Gornyak Uchaly - Zvezda Moscow 9:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Zauralye Kurgan - Khimik Voskresensk 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Junior Hockey League (MHL) - Ρωσία

Tyumensky Legion - Sputnik Almetyevsk 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Chaika Nizhny Novgorod - Mamonty Yugry 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
SKA Varyagi - Almaz Cherepovets 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Liiga - Φινλανδία

Ässät - Ταπάρα 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HPK - ΣαΐΠα 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ίλβες - Τούρκου 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Χέλσινγκφορς ΙΦΚ - JyP 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Kookoo - Vaasan Sport 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Πέλικανς - Lukko 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Kärpät - Jukurit 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

1η Λίγκα - Τσεχία

HC Stadion Litomerice - HC AZ Havirov 2010 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
SK Horacka Slavia Trebic - HC RT Torax Poruba 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Benatky nad Jizerou - HC Motor Ceske Budejovice 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Banik Sokolov - HC Frydek Mistek 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Slovan Usti nad Labem - HC Zubr Prerov 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Καντάν - HC Chomutov 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Slavia Praha - HC Dukla Jihlava 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HK Jestrabi Prostejov - VHK Vsetin 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

1η Λίγκα - Σλοβακία

HK Trnava - MHC Martin 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HK Levice - Skalica 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Topolcany - HK Spisska Nova Ves 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Mhk Dubnica Nad Vahom - HK 95 Povazska Bystrica 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Έρστε Λίγκα - Ουγγαρία

Hokiklub Budapest - Fehervari Titanok 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Schiller-Vasas HC - Ferencvárosi TC 12:40 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Hockeyallsvenskan - Σουηδία

AIK IF - HC Vita Hasten 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

HockeyEttan - Ostra - Σουηδία

Χάμαρμπι - Segeltorps IF 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Ελβετική Λίγκα - Ελβετία

Visp - HC Sierre-Anniviers 1:45 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Πέμπτη - 19/9/2019

Αποτέλεσμα 1 X 2

Junior Hockey League (MHL) - Ρωσία

Taifun Ussuriysk - Kapitan Stupino 3:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Sakhalinskie Akuly - Russkie Vitiazi 4:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
MHK Dynamo St. Petersburg - Loko Yaroslavl 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Omskie Yastreby - Reaktor Nizhnekamsk 7:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Sibirskie Snaipery - HC Sarmaty 7:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Altay Ust-Kamenogorsk - Avto Ekaterinburg 8:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Snezhnye Barsy - Tolpar Ufa 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Krasnaya Armiya - SKA-1946 St.Petersburg 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

KHL - Ρωσία

Salavat Ufa - Αβάνγκραντ Oμσκ 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Avtomobilist Ekaterinburg - Red Star Kunlun 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Metallurg Magnitogorsk - Σπαρτάκ Μόσχας 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Sochi - Torpedo NN 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
AK Bars Kazan - Νεφτεκχιμίκ Νιζχνεκάμσκ 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Admiral 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ντιναμό Μόσχας - ΣΚΑ Αγία Πετρούπολη 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Ρωσία

Rubin Tyumen - Izhstal Izhevsk 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Yugra - Molot-Prikamye Perm 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Bars Kazan - Lada Togliatti 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HK Torpedo Gorkii - Dizel Penza 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HK Dynamo Tver - Torpedo Ust-Kamenogorsk 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Ryazan - CSK VVS Samara 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
SKA-Neva St.Petersburg - Nomad Nur-Sultan 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Extraliga - Τσεχία

HC Sparta Praha - Τρίνετς Οσελάρι 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

GET Ligaen - Νορβηγία

Manglerud Star - Φριστ/Άσκερ 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Narvik - Stjernen 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Forzaτο Cashout!

Παίξε νόμιμα όπου βρεθείς!

Οι μεγάλοι αγώνες ζωντανά!

Ημερολόγιο Live

Live στοίχημα, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες την εβδομάδα!

Δες τις αγορές!

Η ElectraWorks Limited, πάροχος του παρόντος ιστοτόπου, έχει αδειοδοτηθεί από την κυβέρνηση του Γιβραλτάρ και ρυθμίζεται από τον Επίτροπο Τυχερών Παιγνίων του Γιβραλτάρ σύμφωνα με τον νόμο περί τυχερών παιγνίων του 2005.

Στην ElectraWorks Limited έχει χορηγηθεί μία άδεια σταθερών αποδόσεων (αρ. αδείας: RGL No. 051) και μία άδεια καζίνο (αρ. αδείας: RGL N0. 50) για τη λειτουργία απομακρυσμένων τυχερών παιγνίων.