Τα αγαπημένα μου

Μέσα δικτύωσης

Χόκεϊ επί πάγου

Live highlight

Είδη στοιχημάτων

Γρήγορη συμβουλή

Παρασκευή - 21/9/2018

Αποτέλεσμα 1 X 2

KHL - Ρωσία

Amur Khabarovsk - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 5:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Admiral - Σλόβαν Μπρατισλάβας 5:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Jokerit - Avtomobilist Ekaterinburg 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Νεφτεκχιμίκ Νιζχνεκάμσκ - AK Bars Kazan 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Torpedo NN - Metallurg Magnitogorsk 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Sochi - Tractor Chelyabinsk 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Ρωσία

Tseng Tou - Lada Togliatti 6:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
KRS Heilongjiang - Dizel Penza 7:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Gornyak Uchaly - Sokol Krasnoyarsk 9:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Chelmet Chelyabinsk - Ermak Angarsk 9:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Yuzhny Ural Orsk - Metallurg Novokuznetsk 9:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Khimik Voskresensk - Izhstal Izhevsk 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Zvezda Chekhov - Molot-Prikamye Perm 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Βισάγια Λιγκ - Καζακστάν

Gornyak Rudnyi - Beibarys Atyrau 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Έρστε Λίγκα - Ουγγαρία

HSC Csíkszereda - Schiller-Vasas HC 9:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
ASC Corona Brasov - DEAC 9:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Vienna Capitals II - Gyergyoi HK 9:50 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ferencvárosi TC - Dunaujvarosi Acelbikak 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Extraliga - Σλοβακία

Πόπραντ - MsHK Zilina 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC 07 Detva - MHK 32 Liptovsky Mikulas 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC 05 Banska Bystrica - HK Nitra 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Dukla Trencin - Mac Budapest 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
DVTK Jegesmedvek - HKM Zvolen 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Nove Zamky - HC Kosice 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

PHL - Πολωνία

JKH GKS Jastrzębie - TK Nesta Toruń 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
MMKS Podhale Nowy Targ - GKS Τίσι 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
TH Unia Oświęcim - Stoczniowiec Gdansk 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
TMH Polonia Bytom - MUKS Orlik Opole 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Comarch Cracovia - KH Zaglebie Sosnowiec 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Extraliga - Τσεχία

HC Energie Karlovy Vary - HC Ocelari Trinec 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Πιράτι Χομούτοβ - HC Bili Tygri Liberec 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Skoda Plzen - HC Sparta Praha 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
BK Mlada Boleslav - HC Vitkovice Steel 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Dynamo Pardubice - Βέρβα Λιτβίνοβ 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Liiga - Φινλανδία

Jukurit - Kärpät 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
JyP - KalPa 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Pelicans - ΣαΐΠα 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ίλβες - Vaasan Sport 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Erste Bank - EHL - Αυστρία

Sapa Fehervar AV19 - EC KAC 12:45 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
EHC LIWEST Black Wings Linz - HC Bozen Sudtirol 1:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Graz 99ers - EC VSV 1:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Vienna Capitals - HK TWK Innsbruck 1:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Metal Ligaen - Δανία

Esbjerg Energy - Herning Bluefox 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Hvidovre Fighters - Rodovre Mighty Bulls 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Aalborg Pirates - Herlev Eagles 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Odense Bulldogs - Σοντερίσκε 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Hockeyallsvenskan - Σουηδία

Almtuna IS - Vasterviks IK 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
AIK IF - BIK Karlskoga 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
IK Oskarshamn - Sodertalje SK 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Leksands IF - Tingsryds AIF 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Karlskrona HK - VIK Vasteras HK 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Vita Hasten - IK Pantern 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
IF Björklöven - MODO Hockey 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

DEL - Γερμανία

EHC Red Bull Munchen - Augsburger Panther 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Eisbären Berlin - Pinguins Bremerhaven 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Adler Mannheim - Thomas Sabo Ice Tigers 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Grizzlys Wolfsburg - Straubing Tigers 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Krefeld Pinguine - Iserlohn Roosters 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Schwenninger Wild Wings - Dusseldorfer EG 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Kölner Haie - ERC Ingolstadt 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Forzaτο Cashout!

Παίξε νόμιμα όπου βρεθείς!

Οι μεγάλοι αγώνες ζωντανά!

Ημερολόγιο Live

Στοιχηματίστε τώρα live, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες τη βδομάδα!

Live στοιχήματα τώρα!

Η ElectraWorks Limited, πάροχος του παρόντος ιστοτόπου, έχει αδειοδοτηθεί από την κυβέρνηση του Γιβραλτάρ και ρυθμίζεται από τον Επίτροπο Τυχερών Παιγνίων του Γιβραλτάρ σύμφωνα με τον νόμο περί τυχερών παιγνίων του 2005.

Στην ElectraWorks Limited έχει χορηγηθεί μία άδεια σταθερών αποδόσεων (αρ. αδείας: RGL No. 051) και μία άδεια καζίνο (αρ. αδείας: RGL N0. 50) για τη λειτουργία απομακρυσμένων τυχερών παιγνίων.