Χόκεϊ επί πάγου

Live highlight

Είδη στοιχημάτων

Γρήγορη συμβουλή

Σάββατο - 18/1/2020

Αποτέλεσμα 1 X 2

AHL - Β. Αμερική

Toronto Marlies @ Charlotte Checkers 6:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Πρόβιντενς Μπρούινς στην Μπρίτζπορτ Σάουντ Τάιγκερς 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
San Jose Barracuda @ Iowa Wild 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Belleville Senators @ Γκραντ Ράπιντς Γκρίφινς 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Cleveland Monsters @ Utica Comets 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Hartford Wolf Pack στην Χέρσι Μπέαρς 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ρότσεστερ Αμέρικανς στην Lehigh Valley Phantoms 7:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Σιρακιούζ Κραντς @ Binghamton Devils 7:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Wilkes-Barre/Scranton Penguins @ San Antonio Rampage 8:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Milwaukee Admirals @ Σικάγο Γουλβς 8:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Tucson Roadrunners @ Οντάριο Ρέιν 9:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Colorado Eagles στην Stockton Heat 9:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
San Diego Gulls @ Bakersfield Condors 10:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

NHL - Β. Αμερική

Λος Άντζελες Κινγκς @ Φιλαδέλφια Φλάιερς 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Βέγκας Γκόλντεν Νάιτς @ Μόντρεαλ Κανάντιενς 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Σικάγο Μπλάκχοκς @ Τορόντο Μέιπλ Λιφς 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Φλόριντα Πάνθερς @ Ντιτρόιτ Ρεντ Γουίνγκς 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Νιου Τζέρσεϊ Ντέβιλς @ Κολούμπους Μπλου Τζάκετς 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Μπάφαλο Σέιμπερς @ Νάσβιλ Πρέντατορς 8:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ντάλας Σταρς @ Μινεσότα Γουάιλντ 9:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Σαν Χοσέ Σαρκς @ Βανκούβερ Κάνακς 10:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Ontario Hockey League - Καναδάς

Sault Ste. Marie Greyhounds @ Saginaw Spirit 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Erie Otters @ Windsor Spitfires 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
North Bay Battalion @ Niagara IceDogs 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Kitchener Rangers @ Guelph Storm 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Flint Firebirds @ Peterborough Petes 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Oshawa Generals @ Owen Sound Attack 7:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Mississauga Steelheads @ Barrie Colts 7:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Western Hockey League - Καναδάς

Brandon Wheat Kings @ Moose Jaw Warriors 8:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Saskatoon Blades @ Swift Current Broncos 8:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Calgary Hitmen @ Winnipeg Ice 8:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Kelowna Rockets @ Portland Winterhawks 9:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Prince Albert Raiders στην Red Deer Rebels 9:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Lethbridge Hurricanes @ Medicine Hat Tigers 9:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Tri-City Americans @ Kamloops Blazers 10:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Vancouver Giants @ Βικτόρια Ρόιαλς 10:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Regina Pats @ Spokane Chiefs 10:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Seattle Thunderbirds @ Everett Silvertips 10:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Κυριακή - 19/1/2020

Αποτέλεσμα 1 X 2

Junior Hockey League (MHL) - Ρωσία

Sibirskie Snaipery - Altay Ust-Kamenogorsk 1:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Omskie Yastreby - Stalnye Lisy 2:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Mamonty Yugry - HC Sarmaty 3:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Tyumensky Legion - Belye Medvedi 3:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Chaika Nizhny Novgorod - Tolpar Ufa 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
JHC Spartak Moscow - Krasnaya Armiya 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Irbis Kazan - Avto Ekaterinburg 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Loko Yaroslavl - Kapitan Stupino 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
MHK Dynamo Moscow - HC Riga 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
MHK Dynamo St. Petersburg - SKA Varyagi 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Almaz Cherepovets - Russkie Vitiazi 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Asian Hockey League - Ασία

Tohoku Free Blades - Nikko Icebucks 1:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Anyang Halla - East Hokkaido Cranes 1:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Daemyung Killer Whales - Oji Eagles 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Junior Hockey League B (MHL-B) - Ρωσία

Kristall Junior Saratov - Metallurg Vologda Oblast 4:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Ρωσία

Metallurg Novokuznetsk - Izhstal Izhevsk 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Metal Ligaen - Δανία

Σοντερίσκε - Odense Bulldogs 7:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

DEL - Γερμανία

Άντλερ Μάνχαϊμ - Αουγκσμπούργκερ Πάνθερ 8:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Grizzlys Wolfsburg - Pinguins Bremerhaven 8:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

GET Ligaen - Νορβηγία

Narvik - Sparta Sarpsborg 8:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Extraliga - Τσεχία

Τρίνετς Οσελάρι - Μπίλι Τίγκρι Λίμπερετς 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Kometa Brno - HC Skoda Plzen 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Forzaτο Cashout!

Παίξε νόμιμα όπου βρεθείς!

Οι μεγάλοι αγώνες ζωντανά!

Ημερολόγιο Live

Live στοίχημα, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες την εβδομάδα!

Δες τις αγορές!

Η ElectraWorks Limited, πάροχος του παρόντος ιστοτόπου, έχει αδειοδοτηθεί από την κυβέρνηση του Γιβραλτάρ και ρυθμίζεται από τον Επίτροπο Τυχερών Παιγνίων του Γιβραλτάρ σύμφωνα με τον νόμο περί τυχερών παιγνίων του 2005.

Στην ElectraWorks Limited έχει χορηγηθεί μία άδεια σταθερών αποδόσεων (αρ. αδείας: RGL No. 051) και μία άδεια καζίνο (αρ. αδείας: RGL N0. 50) για τη λειτουργία απομακρυσμένων τυχερών παιγνίων.